Usługi

IX.LODZ

Vlan peeringowy z dostepem do 3 100 prefixów operatorów lokalnych z Łodzi oraz własnych prefixów węzłów CIX (Kraków) i WRIX (Wrocław) – dane na 2020Q4.

Kolokacja

W ramach projektu IX.LODZ.PL możliwa jest kolokacja przełącznic i urządzeń aktywnych operatorów, dostawców treści i CDNów bezpośrednio w serwerowni węzła – tj. w Red Tower, ul. Piotrkowska 148/150 w Łodzi. Budynek ten jest głównym węzłem telekomunikacyjnym w Łodzi.

Nasza serwerownia zlokalizowana jest na poziomie -1, co gwarantuje bezpośredni dostęp własną kanalizacją do infrastruktury światłowodowej w mieście. Posiada też możliwość zestawienia transmisji ze wszystkimi operatorami działającymi w regionie łódzkim, a także niezależne łącza do serwerowni PLIX w LIM (Warszawa). Dla zapewnienia transmisji między uczestnikami węzła oferujemy obecnie w naszych urządzeniach aktywnych porty o przepustowości do 40G.

Budynek RedTower w Łodzi

Udostępniamy możliwość zarówno montażu urządzeń w istniejących szafach, jak i umieszczenie własnej szafy. Pomieszczenie posiada ponadto m.in:

Wyciąg z cennika (opłaty miesięczne)

Porty / łączniki:

Kolokacja:

Dostęp do IX.LODZ:

Usługi dodatkowe:

Dla kolokowanych urządzeń zapewniamy wsparcie zdalne i dostęp upoważnionych pracowników. Możliwe jest również uruchomienie maszyn wirtualnych na potrzeby operatorów obecnych w węźle. Realizujemy rozwiązania pod wymagania projektowe – np. pod realizowane projekty unijne.

Narzędzia:

Szczegółowe informacje można uzyskać poprzez sekcję kontakt. Zapraszamy.